Nowy numer 33/2022 Archiwum

Abp Głódź zaprasza na Dzień Papieski

Uroczyste obchody odbędą się 8 października w Gdyni.

Zbliżający się XVII Dzień Papieski w Polsce odbywać się będzie pod hasłem: "Idźmy naprzód z nadzieją!". Uroczyste diecezjalne obchody odbędą się 8 października w Gdyni. Tego dnia o 16.30 wszyscy mieszkańcy, wspólnoty parafialne wraz ze swoimi duszpasterzami zgromadzą u stóp Gdyńskich Krzyży, na placu nieopodal Urzędu Miasta.

- Po modlitwie przejdziemy procesją różańcową w stronę gdyńskiej kolegiaty, niosąc relikwie św. Jana Pawła II. Modlitwie towarzyszyć będzie Reprezentacyjna Orkiestra Marynarki Wojennej. Wspólne spotkanie zakończymy zawierzeniem rodzin oraz parafii miłosierdziu Bożemu - mówi abp Sławoj Leszek Głódź.

- Drodzy diecezjanie, zapraszając serdecznie na gdyńskie uroczystości ku czci św. Jana Pawła II, z serca błogosławię i zachęcam do trwania w prawdziwie chrześcijańskiej nadziei, zgodnie z hasłem tegorocznego Dnia Papieskiego - dodaje metropolita gdański.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama