Nowy numer 31/2022 Archiwum

Na wzór Maryi

W samo południe 7 października rozpocznie się 24-godzinne uwielbienie Boga muzyką.

Pod hasłem "Wielkie rzeczy uczynił mi Wszechmocny" w sobotę o godz. 12 rozpocznie się akcja "Uwielbienie 24H". Wydarzenie przygotowała wspólnota Trójmiejskie Uwielbienie z okazji przypadającego 7 października święta NMP Różańcowej.

- Nasze uwielbienie nieprzypadkowo rozpoczynamy we wspomnienie NMP Różańcowej. Chcemy uwielbiać razem z Maryją, ucząc się od Tej, która najpiękniej uwielbiała Boga całym swoim życiem - tłumaczą organizatorzy.

Muzyczne uwielbienie Boga obecnego w Najświętszym Sakramencie poprowadzą muzycy i zespoły z całego Trójmiasta i okolic. Wykonawcy będą zmieniali się co godzinę. Podczas "U24" będzie można usłyszeć m.in. utwory z gatunku: jazz, gospel, bossa, blues i songwriters.

Wydarzenie odbędzie się w dolnym kościele parafii pw. św. Mikołaja w Gdyni (ul. Świętego Mikołaja 1). Początek w sobotę 7 października o godz. 12, a zakończenie w niedzielę 8 października o godz. 12. Uwielbieniu towarzyszyć będzie odmawianie Różańca w duchowej łączności z akcją "Różaniec do Granic".

Na wzór Maryi   Lista wykonawców, którzy wezmą udział w 24-godzinnym uwielbieniu Z zasobów organizatora

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama