Nowy numer 4/2021 Archiwum

Strzały w Gdyni

Wczoraj w godzinach wieczornych w gdyńskim biurowcu Thomson-Reuters przy ul. Śląskiej rozległy się strzały.

Jak twierdzi policja, w wyniku dwóch strzałów oddanych w siedzibie Reutersa nikt nie odniósł obrażeń. Bezpośrednio po zdarzeniu zatrzymano 30-letniego obywatela Białorusi. Zabezpieczono również broń, z której zostały oddane strzały.

- Potwierdzam, że wczoraj doszło w Gdyni do oddania strzałów. Sprawca jest obywatelem Białorusi. Został zatrzymany. Policja wykonała konieczne czynności operacyjno-śledcze. Na miejscu zdarzenia obecny był także prokurator - mówi Grażyna Wawryniuk z Prokuratury Okręgowej w Gdańsku.

- W tej chwili czekamy na przekazanie zgromadzonych materiałów do naszej prokuratury. Zapadła bowiem decyzja o przejęciu przez nas tej sprawy. Kiedy wyznaczony do sprawy prokurator zapozna się z tymi dokumentami, będziemy podejmować decyzję, co dalej z postępowaniem - wyjaśnia pani rzecznik.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama