Nowy numer 21/2022 Archiwum

Zobacz także

 • gregg84
  25.12.2017 13:48
  gregg84
  "Polskich spraw nie rozstrzygnie ani ulica, ani zagranica". Może i nie rozstrzygnie, ale za to bardzo pomoże rozstrzygnąć na naszą korzyść.
  I możecie sobie w końcu darować, prawacy, nawoływań do "prania brudów u siebie". Po tym, co wyprawiacie od lat, UE jest dla polskich liberalnych demokratów bardziej swoja niż wy.
  doceń 13
 • Gość
  25.12.2017 14:48
  Bardzo trafne słowa kazania, ale nie sądzę aby słowa księdza biskupa dotarły do tych co trzeba. Wierzący katolik nie pluje na własny kraj, nie życzy mu źle. Ci którzy to robią i tak z wiarą katolicką niewiele mają wspólnego. Dla nich ważny jest tylko własny interes i żądza odzyskania władzy "przez swoich", metodami dowolnymi.
 • karollla
  25.12.2017 16:35
  Gdyby rząd postępował zgodnie z Konstytucją i prawem Unia Europejska nie miałaby potrzeby interweniować.Kościół dostaje solidne kwoty od rządu więc niech lamentu nie podnosi tylko odda pieniądze biedakom.
  doceń 17
 • Gość
  26.12.2017 14:26
  Jak dobrze, ze abp Głódź zawsze stał po stronie demokratycznie wybranej władzy... Szkoda tylko, że ma sie to nijak do Bożego Narodzenia.
  doceń 11
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama