Nowy numer 21/2022 Archiwum

Bezbronna i wszechmogąca

Wieczór uwielbiania Bożej Dzieciny w parafii pw. Matki Bożej Fatimskiej.

W parafii pw. Matki Bożej Fatimskiej w Gdańsku-Żabiance 27 grudnia odbył się wieczór uwielbienia Bożej Dzieciny z adoracją Najświętszego Sakramentu.

Modlitewnemu spotkaniu przygotowanemu przez zespół Boży Spontan, towarzyszyło także wspólne kolędowanie.

- Bóg stał się człowiekiem, aby być z nami i doświadczyć tego, co doświadcza każdy z nas. Jezus przyszedł ze swoją mocą potrzebną nam wszystkim do przemiany życia. Chrystus przyszedł do człowieka także po to, by go podźwignąć, pocieszyć, podnieść na duchu. Przyniósł ze sobą pokój i miłość - mówił ks. Adam Kołkiewicz.

- Boża Dziecina - taka mała, bezbronna, krucha, a z drugiej strony tak wszechmogąca, wielka, potężna. Dzisiaj dziękujemy, że znalazła się pośród nas - dodał.

- Cieszę się, że w okresie Bożego Narodzenia mogę brać udział w takim wyjątkowym wydarzaniu. Adoracja Najświętszego Sakramentu, modlitwa, skupienie, a jednocześnie śpiew i wielka radość w sercu - mówi pani Monika, parafianka.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama