Nowy numer 24/2021 Archiwum

Parking Odpowiedzialny Społecznie

– Do udziału w tych działaniach zaproszeni są wszyscy mieszkańcy Gdańska. To proste – wystarczy u nas zaparkować – mówi Mateusz Skrzypiec z Fundacji Gdańskiej.

Pan Wiesław wypełnia kolejne rubryczki – numer rejestracyjny i czas wjazdu, a kwitek wręcza kierowcy. – Szukałem pracy, ale jest to utrudnione, bo mam miażdżycę i stwierdzony umiarkowany stopień niepełnosprawności – mówi. Dawniej pracował w budowlance. – Murowałem, malowałem, wszystko bez problemu. Teraz nie wejdę już na rusztowanie, nie mogę też dźwigać – wyjaśnia. Obecnie jest podopiecznym Centrum Integracji Społecznej, utworzonego przez Towarzystwo Pomocy im. św. Brata Alberta – Koło Gdańskie, którego zadaniem jest zawodowa i społeczna integracja i aktywizacja ludzi. – Chciałem pracować i się udało – cieszy się pan Wiesław.

Dostępne jest 15% treści. Chcesz więcej? Wykup dostęp do całego materiału. Cena 1,23.

Wykupuję
i czytaj nawet 10 tekstów za darmo.
Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama