Nowy numer 37/2021 Archiwum

Wyjątkowy koncert, wyjątkowy cel

Stowarzyszenie Pomocy Osobom Autystycznym zaprasza na koncert charytatywny Antoniny Krzysztoń.

Jedna z najwybitniejszych przedstawicielek poezji śpiewanej, kompozytor i autorka tekstów już w niedzielę 8 kwietnia zaśpiewa na rzecz osób dotkniętych autyzmem.

W Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku (pl. Solidarności 1) A. Krzysztoń wykona najpiękniejsze utwory ze swojego repertuaru. Wraz z artystką na scenie wystąpią: Marcin Majerczyk - gitara, Marcin Lamch - kontrabas, José Manuel Albán Juárez "Manolo" - instrumenty perkusyjne.

Organizatorzy wydarzenia podkreślają, że dochód z koncertu przeznaczony zostanie na wyposażenie Wspólnoty Domowej dla Dorosłych Osób z Autyzmem, która będzie prawdziwym domem dla 12 osób z tą niepełnosprawnością oraz żywym pomnikiem tragicznie zmarłego w katastrofie smoleńskiej Arama Rybickiego, polityka i orędownika praw osób z autyzmem w parlamencie.

Początek koncertu o godz. 18.


Więcej o problematyce autyzmu piszemy w 15. numerze "Gościa Gdańskiego" na 15 kwietnia.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama