Nowy numer 37/2021 Archiwum

Pokonaj samego siebie

Gościem kolejnego Forum "Młodzi i Miłość" będzie Janek Mela, podróżnik i polarnik.

W kościele pw. Świętych Anny i Joachima w Gdańsku-Letnicy 18 kwietnia o godz. 18 odbędzie się kolejna edycja ewangelizacyjnego Forum "Młodzi i Miłość".

Gościem spotkania pod hasłem: "Pokonaj samego siebie" będzie Janek Mela, podróżnik i polarnik, najmłodszy w historii zdobywca dwóch biegunów w jednym roku, a także pierwszy niepełnosprawny, który dokonał takiego wyczynu. Gość forum jest również założycielem Fundacji "Poza horyzonty" oraz ambasadorem Światowych Dni Młodzieży.

- Oprócz świadectwa Janka przewidziany jest czas na pytania, zaś zespół Kierunek Niebo poprowadzi modlitwę uwielbienia zakończoną błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem. W czasie forum będzie można wesprzeć działalność Fundacji "Poza horyzonty", która niesie pomoc osobom niepełnosprawnym - informują organizatorzy.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama