Reklama

    Nowy numer 12/2023 Archiwum

Po ofertę pracy do AmberExpo przejdź do galerii

Trwają Metropolitalne Targi Pracy Pomorza. Organizatorzy informują, że w czasie 7. edycji wydarzenia zaprezentowanych zostanie nawet 3 tys. ofert dla poszukujących zatrudnienia.

Jak podkreślają organizatorzy, Metropolitalne Targi Pracy Pomorza to jedna z obowiązkowych imprez nie tylko dla poszukujących nowego zatrudnienia, to także inspirująca propozycja dla osób, które myślą o założeniu działalności gospodarczej lub są na wstępnym etapie planowania kariery zawodowej.

Tegoroczne wydarzenie wzbogaci cykl warsztatów HR oraz tematyczne strefy dedykowane m.in. rozwojowi zawodowemu, przedsiębiorczości czy gamifikacji [wykorzystania mechaniki znanej np. z gier fabularnych i komputerowych do modyfikowania zachowań ludzi, by zwiększyć ich zaangażowanie - przyp. red.]. W sumie - 7 stref tematycznych, z których największa przeznaczona jest dla poszukujących zatrudnienia.

Swoją ofertę zaprezentuje prawie 100 pracodawców, m.in.: Lotos, Poczta Polska, Kemira, Carrefour, State Street Bank, Arla, Solid Security czy Grupa GPEC, Biedronka, Nationale-Nederlanden i LPP. Poszukujący znajdą nie tylko oferty zatrudnienia na cały etat, ale również na zbliżający się sezon wakacyjny.

Dla osób marzących o założeniu własnej firmy przygotowano specjalną Strefę Przedsiębiorczości. Tu, oprócz informacji o tym, skąd wziąć pieniądze na rozpoczęcie działalności gospodarczej, można dowiedzieć się, jak rozwinąć swój pomysł w dobrze prosperujący biznes, jakich formalności dopełnić przed uruchomieniem działalności oraz kto może pomóc w założeniu i rozwoju firmy.

Osobną strefę zapewniono także dla cudzoziemców, którzy chcieliby rozpocząć pracę w Polsce, oraz dla mieszkańców województwa pomorskiego zainteresowanych podjęciem zatrudnienia w państwach Unii Europejskiej.

W Alei Rekrutacji eksperci podpowiedzą, jakich błędów unikać przy wysyłaniu CV. Na miejscu można zrobić profesjonalne zdjęcie do dokumentów aplikacyjnych oraz sprawdzić znajomość języków obcych za pomocą testów oraz podczas rozmowy z lektorami języka angielskiego i niemieckiego.

Organizatorzy przygotowali także Strefę Warsztatów, gdzie dyskusja toczyć się będzie wokół kreowania wizerunku, szukania własnej ścieżki kariery czy odkrywania potencjału zawodowego i osobistego. Ciekawe warsztaty zaplanowano także dla pasjonatów IT.

Targi odbywają się w AmberExpo przy ul. Żaglowej 11 w Gdańsku. Wstęp dla wszystkich odwiedzających jest bezpłatny. Impreza zakończy się o godz. 16.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama