Nowy numer 41/2019 Archiwum

Zaśpiewa, by pomóc seniorom

W Gdyni odbędzie się wyjątkowy koncert charytatywny.

Fundacja Adaptacja zaprasza na wyjątkowy koncert charytatywny. W gdyńskim klubie Atlantic 22 maja wystąpi Damian Holecki, znany z przebojów "Czerwone Róże" i "Rodzinny Dom". Start o godz. 17.30.

Fundacja Adaptacja zajmuje się tworzeniem oraz prowadzeniem Dziennego Punktu Opieki nad niepełnosprawnymi osobami w starszym wieku. - Skupiamy się  na pomocy seniorom wymagającym nieustannej troski, cierpiącym z powodu powikłań chorób wieku podeszłego m.in. demencji, otępienia, schizofrenii lub coraz powszechniejszego we współczesnym społeczeństwie Alzheimera - wyjaśnia Kordian Kulaszewicz, prezes fundacji.

- Prowadzimy również prężnie działający Klub Seniora, w którym odbywają się zajęcia aktywizujące, gimnastyczne, rozrywkowe i międzypokoleniowe - dodaje.

Głównym zadaniem koncertu jest finansowe wsparcie fundacji, a także zwrócenie uwagi społeczeństwa na problemy, z jakimi na co dzień borykają się seniorzy. - Pragniemy także czynnie zaangażować mieszkańców w pomoc poprzez zabawę, jaką niewątpliwie będzie koncert pana Damiana. To sposób na zdobycie nowych sympatyków naszych działań - podkreśla K. Kulaszewicz.

Koszt biletów cegiełek to 20 złotych.

Patronat medialny nad wydarzeniem objął "Gość Niedzielny".

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama