Nowy numer 25/2018 Archiwum

Katolicy na ulicy

To wydarzenie, które na stałe wpisało się w kalendarz trójmiejskiego życia kulturalnego i obchodów Bożego Ciała w Gdańsku.

Katolickie Stowarzyszenie Gdańskiej Szkoły Nowej Ewangelizacji „Jezus żyje” po raz kolejny zaprosiło na ewangelizacyjną imprezę „Katolicy na ulicy”. – Chcemy powiedzieć wszystkim głośno, że Chrystus, który przychodzi do współczesnego człowieka, nie chce go potępić, ale dać mu swój pokój i go zbawić – mówi ks. Zbigniew Wądrzyk, dyrektor gdańskiej SNE i koordynator akcji. Stąd tegoroczne hasło brzmiało: „Jezus Chrystus – pokój bez granic”.

Dostępne jest 39% treści. Chcesz więcej? Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma