Nowy numer 25/2018 Archiwum

Meble od serca

– Wierzymy w to, że pozornie bezużyteczne przedmioty dla wielu nowych posiadaczy mogą okazać się wprost skarbami – mówi Katarzyna Littwin, dyrektor Gdańskiej Spółdzielni Socjalnej.

Projekt „Meble od serca” to propozycja dla każdego, kto – za darmo – chciałby wesprzeć potrzebujących mieszkańców Gdańska. – To, co często wydaje nam się mało funkcjonalne, niemodne, a przez to nieatrakcyjne, bezużyteczne, może znaleźć zastosowanie w wielu domach – tłumaczy K. Littwin. W warsztacie Gdańskiej Spółdzielni Socjalnej praca wre. – Meble, które tu widać, to tylko mały wycinek tego, co zostało nam przekazane – mówi Joanna Kukla, koordynatorka projektu „Meble od serca”.

Dostępne jest 12% treści. Chcesz więcej? Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma