Nowy numer 25/2018 Archiwum

St. Lawrence leci do Hongkongu

– Kiedy dostaliśmy zaproszenie od chińskich katolików, nie wierzyłam, że to jest możliwe – mówi Izabela Wolska-Zimny, kierownik artystyczny teatru.

Gdy pod okiem pani Izabeli, nauczycielki angielskiego i katechetki, zaczynali swoją przygodę z teatrem, większość z nich chodziła do IV klasy szkoły podstawowej. Dzisiaj rozpiętość wieku jest dość spora. Najmłodsi mają po 12 lat. Ale zespół – to słowo zgodnie uznają za kluczowe – tworzą także starsi. Jakub zbliża się do pełnoletniości, Kornelia ma lat 20. Do tego w występach wspomaga ich śpiewem pani kierownik razem ze swoją koleżanką Celiną.

Dostępne jest 7% treści. Chcesz więcej? Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma