Nowy numer 25/2018 Archiwum

Atrakcje na wakacje

W mieście wcale nie musi być nudno. Gdańsk, Gdynia i Sopot mają ofertę zajęć, półkolonii i imprez dla dzieci i młodzieży szkolnej.

Agnieszka jest mamą Sebastiana i Kamila, którzy są uczniami jednej z gdańskich szkół podstawowych. Finanse rodzinne nie pozwalają, aby chłopcy wakacje spędzali poza domem. Dlatego od dwóch lat Agnieszka korzysta z ofert miejskich. – Początkowo podchodziłam do sprawy sceptycznie, bo obawiałam się, że miasto nie może zaproponować niczego, co spodobałoby się moich chłopakom – mówi. Sebastian i Kamil to zapaleni piłkarze, dlatego pani Agnieszka przegląda ofertę Gdańskiego Ośrodka Sportu. – Rekreacja na świeżym powietrzu jest tym, co moi synowie lubią najbardziej – wyjaśnia.

Dostępne jest 20% treści. Chcesz więcej? Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma