Nowy numer 42/2021 Archiwum

Ks. Bogdan Pulczyński nie żyje

- Do wypadku doszło na drodze krajowej nr 213 na odcinku Kłanino-Sulicice ok. godz. 9.50. Prowadzący motocykl marki suzuki zderzył się tam z samochodem ciężarowym, w wyniku czego motocyklista poniósł śmierć na miejscu - mówi asp. Krzysztof Minga, oficer prasowy komendanta powiatowego PSP w Pucku.

Można domniemywać, że do wypadku doszło przy próbie wyprzedzania, podczas której motocyklista mógł zahaczyć o tył wyprzedzanego pojazdu - dodaje K. Minga.

Obecnie na miejscu pracuje prokurator i policja, którzy wykonują czynności służbowe. Droga jest zamknięta w obu kierunkach.

- Ks. Bogdan był zawsze uśmiechnięty, życzliwy ludziom. Wciąż nie mogę uwierzyć w to, co się stało - mówi mieszkanka Starzyna, rodzinnej parafii zmarłego kapłana.

Ks. Bogdan Pulczyński miał 39 lat. Święcenia kapłańskie przyjął w 2007 roku. Ostatnio pełnił posługę wikariusza w parafii św. Antoniego Padewskiego w Kosakowie. Zginął, jadąc do swojego domu rodzinnego w Sulicicach.

Pamiętajmy w modlitwie o zmarłym kapłanie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama