Nowy numer 3/2021 Archiwum

Zobacz także

 • wujek_Olek
  28.06.2018 15:36
  wujek_Olek
  Stara "równość" to równość człowieka przed Bogiem i przed sądem. Dzisiejsza "równość" to obsesja .nowoczesnych według Pippi Langstrumpf, 2x2=6, byle nie 4, bo to dyskryminacja i wykluczenie. Wymaga dowolności miary, oceny i brak rozsądku. Oczywiście że nie jesteśmy równi, wystarczy spojrzeć w lustro i dookoła. Kto chce nas zrównać, ten musi nas wykorzenić z więzi społecznych, rodzinnych, religijnych czy płciowych, z tożsamości. Staniemy sie wtedy gliną, z której będzie mógł sobie ulepiać swoje "widzimisię", dziś to, jutro inne, a pojutrze jeszcze inne, według JEGO czy ICH woli. Jest to najskrajniejszy akt agresji, anihilacji, ale żadnego wyzwolenia. Zbrodnia.
  doceń 14
 • velario
  28.06.2018 17:23
  "Ci ludzie przeszkadzają nam w naszych zgromadzeniach, dewastują naszą Polskę i chcą przynieść nam wartości, których nie popieramy - stwierdził Karol Guzikiewicz, szef Solidarności Stoczni Gdańskiej." - 1. z przeszkadzania w legalnych zgromadzeniach w Gdańsku akurat najbardziej znana jest radna PiS Pani Anna Kołakowska, która w tym zakresie jest wręcz recydywistką. 2. co do dewastowania - ile razy podpalono tęczę na pl. Zbawiciela w Warszawie? 3. Nie musicie popierać wartości innych osób. Po prostu przyjmijcie do wiadomości, że w pluralistycznym społeczeństwie są też tacy, którzy Waszych wartości nie podzielają. 4. Cenzora GN proszę uprzejmie o wyjaśnienie usunięcia mojego poprzedniego komentarza. Zachowujecie się jak dziecko, które zasłaniając dorosłemu usta myśli, że jeżeli się czegoś nie wypowie, to to coś nie istnieje.
  doceń 11
 • GR
  28.06.2018 22:56
  czy uchwały rady miasta nie można zaskarżyć do wojewody?
  doceń 0
 • Zak
  28.06.2018 23:18
  A gdzie jest Kościół ? Przecież można wezwać pana Adamowicza i radnych do Kurii i oświadczyć że zostaną objęci ekskomuniką ! Deprawowanie młodego pokolenia, niszczenie Kościoła Katolickego ...To takie proste .... ale wątpię ...
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama