Nowy numer 32/2022 Archiwum

24 zespoły w 24 godziny

W sobotę 20 października w kościele św. Mikołaja w Gdyni o godz. 15 rozpocznie się wyjątkowe muzyczne uwielbienie.

To już 3. edycja "Uwielbienia 24H" organizowana przez wspólnotę "Trójmiejskie Uwielbienie" - grupę modlitewno-muzyczną, zrzeszającą muzyków profesjonalistów i amatorów. Hasłem tegorocznego spotkania będą słowa: "Posłani by służyć".

- Działamy, ponieważ chcemy zachęcać innych do uwielbiania Boga, razem, podczas organizowanych wydarzeń i później także w zwykłej codzienności, by poruszać serca i zbliżać do Bożej miłości. Zapraszamy wszystkich do współtworzenia tej przestrzeni modlitwy - zachęcają organizatorzy.

- Nasze uwielbienie tym razem odbędzie się w weekend rozpoczynający tydzień misyjny, dlatego szczególnie chcemy zachęcić w tym czasie do wielbienia w swoim powołaniu oraz do dziękczynienia za oddaną służbę osób konsekrowanych na rzecz Kościoła - dodają.

Trwająca 24 godziny modlitwa rozpocznie się już w sobotę o 15.00 w Dolnym Kościele parafii pw. św. Mikołaja w Gdyni.

Patronem medialnym wydarzenia jest "Gość Niedzielny".

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama