Nowy numer 24/2021 Archiwum

Tau w Gdyni!

- Zapraszamy was na spotkanie, podczas którego raper Tau podzieli się z wami swoim doświadczeniem spotkania Jezusa - mówi ks. Piotr Nadolski z Gdyńskiej Pieszej Pielgrzymki.

Uczestnicy Gdyńskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę zapraszają wszystkich pragnących pogłębienia wiary na comiesięczne spotkania popielgrzymkowe.

Listopadowe spotkanie pt. "Drwal, siła i moc" uświetni konferencja Piotra Kowalczyka, znanego jako Tau. Raper, wokalista i beatboxer opowie zgromadzonym o swoim nawróceniu.

- Tematem przewodnim najbliższego spotkania będzie ojcostwo, bycie ojcem i mężczyzną - opowiada ks. P. Nadolski. - Ponieważ Tau jest ojcem i mężem, a jego historia dochodzenia do odpowiedzialności za rodzinę jest bardzo ciekawa, postanowiliśmy zaprosić go do współpracy. Warto przyjść i wysłuchać jego opowieści - zachęca kapłan.

- Zapraszam was serdecznie w tę niedzielę do Gdyni! Podzielę się moim świadectwem, doświadczeniem wiary i wszystkim, co najlepsze - dodaje Tau.

W programie wydarzenia m.in.: konferencja, różaniec za zmarłych i adoracja Najświętszego Sakramentu. Początek w niedzielę 18 listopada, o godz. 19, w parafii Niepokalanego Serca Maryi w Gdyni-Karwinach (ul. Makuszyńskiego 2).

Więcej informacji: www.gdynskapielgrzymka.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama