Nowy numer 24/2021 Archiwum

O pięknie kobiecego powołania

- My, kobiety, jesteśmy powołane do tego, by otaczać innych delikatnością, czułością, życzliwością. Mamy to w naturze - mówi Ewa Pankiewicz z formacji "Kobieta jest BOSKA".

"Kobieta, żona, matka" to tytuł konferencji, która odbędzie się w sobotę 24 listopada w Auli Jana Pawła II w Gdańsku-Oliwie (ul. Bp. Nowickiego 2). Gośćmi wydarzenia będą państwo Jacek i Jadwiga Pulikowscy, rodzice trojga dzieci, doradcy rodzinni i autorzy wielu książek o relacjach damsko-męskich.

Jak podkreślają organizatorzy spotkania, konferencja skierowana jest do wszystkich niewiast - wszystkich stanów, wszystkich powołań.

- Zapraszamy każdą kobietę na to "duchowe spa". Podczas konferencji usłyszymy o pięknie kobiecego powołania i zostaniemy poprowadzone w głębię kobiecej natury, w której obecna jest Boża miłość - mówi Ewa Pankiewicz, koordynatorka wydarzenia.

Konferencję poprzedzi uroczysta Eucharystia w archikatedrze oliwskiej, którą w intencji kobiet odprawi bp Wiesław Szlachetka, delegat Komisji Episkopatu Polski ds. Duszpasterstwa Kobiet.

Organizatorami wydarzenia są formacja "Kobieta jest BOSKA" oraz Zgromadzenie Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia. Wstęp wolny.

Program spotkania:

10.00 - Msza św. w archikatedrze oliwskiej

11.30 - przywitanie gości w Auli Jana Pawła II

11.35 - uwielbienie (prowadzi zespół Lux Mundi z Żukowa)

12.00 - konferencja państwa Pulikowskich

14.30 - zakończenie spotkania

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama