Nowy numer 23/2021 Archiwum

Nauka charytatywnego serca

Zespół Szkół Jezuitów w Gdyni organizuje Charytatywne XIV Mikołajki u Jezuitów - czyli z sercem dla dzieci z domu hospicyjnego Bursztynowa Przystań. Spotkanie w najbliższą sobotę, od godz. 10 do 14 w gmachu szkoły.

W tym dniu szkoła o. jezuitów przy ul. Tatrzańskiej 35, jak w 14. ostatnich latach, zamieni się w wielkie centrum dobroczynności. Celem imprezy jest zebranie środków, za które, jak co roku, dla potrzeb hospicjum zostaną zakupione najpotrzebniejsze rzeczy. Uczniowie, nauczyciele i rodzice przygotują też upominki dla małych podopiecznych Bursztynowej Przystani, domu hospicyjnego dla dzieci w Gdyni.

Społeczność gdyńskiej szkoły jezuickiej zaprasza rodziny z dziećmi, by przez udział w konkursach i zabawach włączyły się w tę szlachetną inicjatywę.

- Im więcej się nas zjawi w szkole, tym większe będzie wsparcie dla Bursztynowej Przystani. Przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji i warto zobaczyć, co się będzie działu w naszej szkole - zachęca Agnieszka Krefta z Zespołu Szkół Jezuitów.

W programie m. in.: koncerty, kiermasz świąteczny, szczęśliwe torebeczki, trampolina, pracownia ceramiki, dekorowanie pierników, kącik dla maluchów, kawiarenka.

Mikołajki u Jezuitów odbędą się 1 grudnia 2018 r. na terenie Zespołu Szkół Jezuitów w Gdyni przy ul. Tatrzańskiej 35 od 10.00 do 14.00. Impreza odbywa się pod patronatem "Gościa Niedzielnego".

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama