Uroczystą Mszą św. 30 listopada w katedrze oliwskiej rozpoczęły się obchody 40. rocznicy powstania diecezjalnych struktur Odnowy w Duchu Świętym. Eucharystia, sprawowana przez kilkunastu kapłanów, zgromadziła ogromną rzeszę przedstawicieli oraz sympatyków wspólnot charyzmatycznych. Przewodniczył jej bp Zieliński. – Chcemy prosić Pana Boga, aby umacniał nas w jedności, abyśmy razem działali w Duchu Świętym, a wszystko, co czynimy, robili nie dla siebie, ale dla większej chwały Bożej – mówił na początku Mszy św. ks. Sylwester Malikowski, diecezjalny duszpasterz Odnowy w Duchu Świętym.
To dla nas sygnał, że cenisz rzetelne dziennikarstwo jakościowe. Czytaj, oglądaj i słuchaj nas bez ograniczeń.
Czytasz fragment artykułu
Subskrybuj i czytaj całość
już od 14,90 zł








