Nowy numer 50/2018 Archiwum

Wielki pożar w trzy minuty

– Człowiekowi można wiele mówić o tym, co należy robić i jak żyć. Ale w życiu świętych to wszystko ogniskuje się i urealnia. Oni pokazują nam, jak dojść do świętości, a ich przykład pociąga serca – mówi Alicja Samolewicz-Jeglicka.

Katolickie Radio Plus od 26 lat współtworzy medialną rzeczywistość Wybrzeża. Niezależnie od licznych zmian strukturalnych i personalnych, jakie w tym czasie przeżył gdański oddział Plusa, jego dziennikarze niezmiennie starają się o to, by słuchaczy prowadzić w nurcie kolejnych przeżywanych przez Kościół okresów liturgicznych i pomagać w kształtowaniu ich duchowej kondycji. Temu właśnie ma służyć nowy program, który w Adwencie pojawił się w radiowej ramówce rozgłośni.

Dostępne jest 9% treści. Chcesz więcej? Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy