Nowy numer 30/2021 Archiwum

Idziesz na pocztę? Pomożesz!

Od środy 18 grudnia każdy może sprawić radość dzieciom ze świetlic Caritas Archidiecezji Gdańskiej. Wystarczy kupić w placówce Poczty Polskiej zabawkę i wrzucić ją do specjalnej skrzynki.

Caritas Archidiecezji Gdańskiej wraz z Pocztą Polską Regionem Sieci w Gdańsku zapraszają do wsparcia dzieci ze świetlic. Akcję może wesprzeć każdy - wystarczy kupić dowolny towar w oznakowanej plakatem akcji placówce poczty na terenie województwa pomorskiego i umieścić go w skrzynce. Zebrane artykuły trafią do dzieci z 20 świetlic gdańskiej Caritas. Akcja dotyczy całego województwa pomorskiego i potrwa przez cały okres świąteczny.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama