Nowy numer 24/2021 Archiwum

Niech płyną fale dobra

Dziennikarze i pracownicy Radia Gdańska i gdańskiego Radia Plus i Zet już w świątecznych nastrojach. Tradycyjnie przełamali się opłatkiem i złożyli sobie życzenia.

Pierwsi spotkali się radiowcy z gdańskiego Plusa i Radia Zet - ich spotkanie miało miejsce we wtorek. - Życzę nam wszystkim byśmy zatrzymali się przez te święta i spostrzegli w naszym zabieganiu, w naszej pracy, człowieka. Także tego człowieka, który przyszedł na świat 2000 lat temu - mówił ks. Maciej Kwiecień, redaktor naczelny gdańskiego Plusa.

Na tradycyjnym spotkaniu opłatkowym zebrali się w czwartek dziennikarze i pracownicy Radia Gdańsk. Życzenia zgromadzonym złożył Dariusz Wasielewski, prezes Radia Gdańsk, a modlitwą wsparli i pobłogosławili: ks. Mirosław Paracki, diecezjalny duszpasterz dziennikarzy i ks. Marek Dynia, proboszcz parafii pw. Najświętszego Serca Jezusowego z Gdańska Wrzeszcza, w której znajduje się siedziba radia. Zespół Radia Gdańsk podzielił się opłatkiem i dziennikarze składali sobie indywidualne życzenia. - Życzymy sobie wszyscy, żebyśmy mieli zdrowie i siłę do naszej pracy, która daje nam satysfakcję, poczucie misji i spełnia ważną rolę informacyjną. W tych wszystkich aspektach zwracamy się także o wsparcie, które płynie do nas z niebios - powiedział nam red. Marek Lesiński, który współtworzy w Radiu Gdańsk pasmo programów katolickich.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama