Nowy numer 27/2022 Archiwum

Anielskie śpiewanie

W najbliższą niedzielę 30 grudnia w gdańskim kościele oo. zmartwychwstańców wystąpi Magda Anioł. Piosenkarka zaprezentuje koncert kolęd o godz. 16 w sanktuarium Miłosierdzia Bożego.

Gdańscy zmartwychwstańcy co roku organizują po świętach Bożego Narodzenia koncert kolędowy. Występowali już m.in. Arka Noego i Zespół w Składzie. - W tym roku usłyszymy Magdę Anioł z zespołem. W programie koncertu znajdą się znane kolędy i pastorałki. Oprócz występu artystki będzie to też okazja do wspólnego kolędowania, całymi rodzinami. Zapraszamy wszystkich, wstęp na koncert jest wolny - mówi ks. Arkadiusz Kita CR, wikariusz parafii Zmartwychwstania Pańskiego w Gdańsku-Strzyży.

Koncert rozpocznie się w 30 grudnia o godz. 16 w sanktuarium Miłosierdzia Bożego przy ul. Gomółki 9.

Zespół Magdy Anioł od lat jest związany z polską sceną chrześcijańską. Poza programem autorskim wykonuje również koncerty kolędowe, postne, oprawę Eucharystii dla młodych oraz koncert "Strych z aniołami" (do tekstów Małgorzaty Nawrockiej). Poza standardowymi koncertami bywa również na rekolekcjach, ewangelizacjach, konferencjach, spotkaniach.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama