Nowy numer 47/2022 Archiwum

Zobacz także

 • Nick
  14.01.2019 21:46
  "Prezydent Adamowicz, który w swych wypowiedziach często odwołuje się do chrześcijańskich wartości, zdecydował się podpisać pod projektem "Ratujmy Kobiety 2017". Dokument zakłada m.in. prawo do legalnego przerywania ciąży do końca 12 tygodnia. - Poparcie dla tej akcji nie jest poparciem dla jednego zapisu zawartego w projekcie ustawy – tłumaczy Onetowi włodarz Gdańska, który jak mówi ma dosyć działań rządu, wpychających nas w średniowiecze."______ Dzieci zabijane są różnymi metodami, czasem "w brzuch" matki wkładany jest rodzaj noża, i dziecko jest cięte na kawałki i wysysane. I do kanalizacji.
  doceń 5
 • Waldi
  16.01.2019 09:16
  Podzielam Zdanie Arcybiskupa Metropolity Gdańskiego Sławoja Leszka Głódzia o Prezydencie Gdańska Pawle Adamowiczu że jego serce przestało bić dla Gdańska w którym był zakochany od dziecka a potem przez 20 lat pełnił funkcję prezydenta Miasta i wiele zrobił dla Gdańska. chciałbym się również odnieść do wczorajszych słów Arcybiskupa Sławoja Leszka Głódzia wypowiedzianych w stacji TVN 24 "że ludzkie słowa są miarą uschniętych liści na wietrze a życie człowieka jest kruche jednak strata Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza jest prze ogromną stratą dla mnie" księże Arcybiskupie również śmierć Pawła Adamowicza Prezydenta Gdańska jest ogromnym bólem i ciosem
  doceń 1
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama