Nowy numer 30/2021 Archiwum

"Miasto musi trwać"

- Podjęłam decyzję o kandydowaniu na prezydenta Gdańska - poinformowała przed chwilą media Aleksandra Dulkiewicz, komisarz Miasta Gdańska.

- Po formalnej decyzji premiera i wyznaczeniu daty ponownych wyborów na prezydenta Gdańska, przychodzi czas indywidualnych decyzji (...), nasze miasto musi żyć i funkcjonować dalej - mówiła Aleksandra Dulkiewicz.

Obecna komisarz Gdańska przypomniała o swojej trwającej 13 lat współpracy ze śp. prezydentem Pawłem Adamowiczem. - Przez te lata przekazywał mi swoją mądrość, dzielił się doświadczeniem, uczył, jak patrzeć na Gdańsk jego oczami - tłumaczyła.

Na konferencji prasowej obecni byli prezydenci Sopotu i Gdyni oraz samorządowcy i politycy związani z Platformą Obywatelską, którzy udzielili swojego poparcia kandydaturze A. Dulkiewicz.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

 • Stanisław_Miłosz
  22.01.2019 14:32
  Jeśli zostanie wybrana, czeka ją trudna misja. Pytanie, na ile będzie kontynuować te różne ponowoczesne fanaberie poprzednika.
  doceń 5
 • Dubais
  23.01.2019 09:17
  C YTAT: "Bardzo wspolczuje zonie corce pana prezydenta Adomowicza .Nie biezmy slow pani Adamowicz ktore wypowiada kilka dni po smierci za przemyslane ". Ha, ha ! Niech słowa znaczą: TAK-TAK - NIE-NIE ! Takie chwile i słowa wypowiadane w takich chwilach są wyrazem zawsze naszej dojrzałości CZŁOWIECZEJ !! Należy w takiej chwili TAKŻE ważyć słowa (aby nie trzeba było ich później komentować i tłumaczyć co autor miał na myśli - przykład - o. zakonnik, który mówił przemówienie na pogrzebie)- . A słowa Pani Adamowicz są wyrazem zdeklarowania się po stronie jednej OPCJI politycznej. Pan Adamowicz doznał TYLE krzywd i nienawiści słownych od SWOICH PRZYJACIÓŁ z PO - ale pani Adamowicz jest mimo to bliżej do swoich przyjaciół-wrogów niż do TYCH co swoimi modlitwami wspierali jej Męża na co raczej nie mogła liczyć od tych, co deklarują "dalekość od Kościoła". To jest koniunktura i oportunizm. No bo z kim by teraz została w towarzystwie, gdyby była sprawiedliwa w swych osądach. To jest kwestia sojuszy. Gdyby atakowała "przyjaciół swego Męża byłaby przegrana. Atakując przeciwników "swoich" przyjaciół" jest na pozycji wygranej, tak w sprawach osobistych, jak i prowadzonych sprawach sądowych przez sądy gdańskie. Sądy sprawy umorzą, a zostanie spadkobiercą swego męża i wychodzi na swoje. Wobec ogólnie przyjętych opinii o Gdańsku zwykłych Gdańszczan nie uwikłanych w żadną politykę - Gdańsk na wszystkich swych płaszczyznach - politycznych, sądowych, prawnych, biznesowych to ośmiornica powiązana ze sobą mackami wzajemnie szczepionymi nie do rozerwania na najbliższe lata - jak Lubin czy Inowrocław.
  doceń 0
 • Margo
  23.01.2019 09:19
  To jest wszystko zakłamanie i zakłamana polityka . Opozycja totalna atakuje Kościół, domaga się agresywnie rozdziału Religii, Kościoła od Państwa, a na swoje uroczystości zaprasza przedstawicieli religii , zakonów itp.
 • Rumia-nka
  23.01.2019 20:37
  Przeglądam statystyczne info wyborcze z ostatnich wyborów. PO i partie opozycyjne wygrało w przeważającej liczbie więzień i ośrodków odosobnienia w Polsce. A zatem polski elektorat więzienny w Polsce to elektorat Platformy Obywatelskiej. To dowód, że od strony oglądalności medialnej - więźniowie odwrotnie niż to mówi Rzecznik Praw Obywatelskich - słuchają i popierają media prywatne , które są rzecznikiem tej partii i przekazują jej informacje. Wnioski same się nasuwają. Kłamstwo, kłamstwo i jeszcze raz kłamstwo lansowane przez tych polityków.
  doceń 4
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama