Nowy numer 7/2019 Archiwum

Dla niej i dla niego

– Chodzi o stworzenie tradycji, a raczej festiwalu, który byłby czasem cieszenia się naszym życiowym partnerem – mówi Anna Bialik, koordynator polskiej edycji Tygodnia Małżeństwa.

Zaczęło się od filozoficzno-psychologicznych rozmów na temat związku między kobietą a mężczyzną. – Na rynku pojawiła się wówczas pozycja dotycząca teorii „dawcy i biorcy”. Myśl w niej zawarta bardzo nas zainteresowała. Na dyskusji spędziliśmy długie godziny – mówi Agnieszka Kamińska. Rozmowy stały się wstępem do wspólnej historii, która trwa już ponad 20 lat a także do stworzenia projektu wspierania i wzmacniania relacji w związkach – „koRelacje”.

Dostępne jest 5% treści. Chcesz więcej? Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL