Nowy numer 7/2019 Archiwum

Kraj dobrych serc

Podróż do Panamy dla wielu młodych z archidiecezji była nie tylko czasem poznawania innej kultury, ale też budowaniem relacji z drugim człowiekiem. Wracają bogatsi o doznania i silniejsi duchowo.

Panama, oddalona od Polski o 11 tys. km, jeszcze kilka tygodni temu dla wielu młodych ludzi z Pomorza, którzy się tam wybierali, była zagadkowym miejscem. Niewiele wiedzieli o tym, czego mogą się spodziewać. Przewodniki i internetowe komentarze, przerobione na wiele sposobów, okazały się nikłą pomocą w tym, co ich spotkało na miejscu. W pierwszych dniach po przybyciu do Ameryki Łacińskiej dane im było gościć u panamskich rodzin w diecezji Chitré. Młodzi Pomorzanie weszli w świat i codzienne życie miejscowych. Zamieszkali w ich domach, jedli z nimi posiłki, cieszyli się swoją obecnością.

Dostępne jest 17% treści. Chcesz więcej? Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL