Nowy numer 24/2021 Archiwum

Akademickie Rekolekcje Wielkopostne w Gdańsku

Do środy 3 kwietnia będą trwały rekolekcje dla studentów w gdańskiej kolegiacie pw. Serca Jezusowego w Gdańsku-Wrzeszczu. Nauki prowadzi ks. Mateusz Tarczyński z sanktuarium MB Fatimskiej w Gdańsku-Żabiance.

Belka w oku - to tytuł 4-dniowych rekolekcji akademickich. W trakcie nauk ks. Tarczyński rozważa postawy życiowe młodych ludzi w kontekście znamiennych słów Ewangelii św. Mateusza.

Msze św. z naukami rekolekcyjnymi są odprawiane w kaplicy Domu Parafialnego, który znajduje się za kolegiatą gdańską pw. Serca Jezusowego (ul. ks. Zator-Przytockiego 2). Od niedzieli w spotkaniach o godz. 20 uczestniczy regularnie kilkadziesiąt młodych osób, które szczelnie wypełniają kaplicę. W programie dwóch ostatnich dni rekolekcji przewidziano jeszcze Mszę św. z nauką rekolekcyjną oraz Drogę Krzyżową (wtorek, 2 kwietnia). Dodatkowo od godz. 19 będzie okazja do spowiedzi św.

Zakończenie rekolekcji w środę 3 kwietnia. Po Mszy św. z nauką ks. Mateusza w salce Duszpasterstwa Akademickiego "Na Czarnej" będzie miała miejsce agapa.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama