Nowy numer 24/2021 Archiwum

"Alle… Święta" w Bojanie przejdź do galerii

Już po raz drugi w Bojanie odbył się Koncert Wielkanocny "Alle…Święta".

W organizowanej przez Gminę Szemud oraz Stowarzyszenie Koinonia Jan Chrzciciel imprezie wzięło udział kilkaset osób. Przyszli starsi i młodsi, by wspólnie spędzić czas, posłuchać dobrej muzyki, wziąć udział w licznych zabawach, a także, by spotkać się z gościem specjalnym.

Pani Ilona przyszła z mężem Damianem i dwójką dzieci. - Lena ma 5 lat, a Dawid 3. To jest dla nas czas, kiedy każdy może znaleźć coś dla siebie. Synek lubi ze mną tańczyć, także poruszamy się pod sceną. Córka pójdzie z mężem do strefy dla dzieci, gdzie nie brakuje atrakcji - mówi.

Jak podkreślają organizatorzy, wydarzenie skierowane było do wszystkich, począwszy od dzieci poprzez rodziców, ale także do babć i dziadków, których rola w rodzinie jest nieoceniona. Jako główny cel imprezy wskazują wspólne aktywne i kreatywne spędzanie czasu rodziców z dziećmi. Koncert odbył się w Hali Sportowej w Bojanie.

Gościem specjalnym spotkania był Dariusz Kamys, aktor kabaretowy, znany z Kabaretu Potem, a także z zespołu HiFi współtworzonym z Grzegorzem Halamą oraz z działającego niezmiennie Kabaretu Hrabi.

Gości powitał swoim występem Projekt Koinonia w większości składający się z mieszkańców Bojana. Następnie Kuba Kornacki, prowadzący wydarzenie, znany z zespołu Kannan, wraz z Dariuszem Kamysem odegrali kilkanaście scenek kabaretowych. Tematyka dotyczyła różnych etapów życia - przedszkola, szkoły, pierwszej miłości, a potem posiadania własnych dzieci.

- Rozbawił mnie już pierwszy skecz. Bardzo dobrze zagrany, wywołał uśmiech na niejednej twarzy. Fajnie, że w naszej miejscowości odbywają się takie imprezy, na które zaproszone są całe rodziny - mówi pan Michał.
 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama