O Bogu, który uzdrawia

- Każdy z nas potrzebuje spotkania z żywym i prawdziwym Jezusem - mówi ks. Piotr Nadolski, organizator Wieczoru Łaski.

Parafia Niepokalanego Serca Maryi w Gdyni (ul. Makuszyńskiego 2) oraz uczestnicy Gdyńskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę zapraszają w niedzielę 12 maja na Wieczór Łaski.

Gośćmi wydarzenia będą: charyzmatyk Krzysztof Sowiński ze skierniewickiej wspólnoty Głos Pana oraz zespół Steeped z Warszawy.

- Zachęcam wszystkich, bez względu na wiek, do wzięcia udziału w Wieczorze Łaski. Będzie to doskonała okazja, by doświadczyć wspólnoty i poznać ludzi, którzy poświęcają swoje talenty, zdolności i siły na ewangelizację, tak jak Krzyś Sowiński czy ludzie z zespołu Steeped - podkreśla ks. Piotr. - Będzie Jezus Chrystus, dobra muzyka, modlitwa i świadectwo. Natomiast na pewno nie będzie "katolipy" - dodaje z uśmiechem.

W programie spotkania znajdą się m.in.: Msza święta o godz. 18, konferencja Krzysztofa Sowińskiego, adoracja Najświętszego Sakramentu, uwielbienie poprowadzone przez zespół Steeped oraz modlitwa o uzdrowienie.

O Bogu, który uzdrawia   - Każdy z nas potrzebuje Bożej łaski. Wierzę, że w najbliższą niedzielę będzie ona na nas obficie spływała - mówi ks. Piotr Nadolski. Agnieszka Lesiecka /Foto Gość

- Jezus zmartwychwstał, pokonał śmierć i jest pośród nas. On pragnie dać nam doświadczenie swojej miłości. Jeśli pragniesz doświadczyć pięknego spotkania z Chrystusem, to zapraszamy - mówi ks. P. Nadolski. I dodaje: - Każde spotkanie z Jezusem jest warte tego, aby na nim być. W ten majowy niedzielny wieczór opowiemy o Bogu, który uzdrawia nasze emocje, uczucia, ducha i zachęcimy do podjęcia trudu pielgrzymowania na Jasną Górę.

Więcej informacji: www.gdynskapielgrzymka.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..