Nowy numer 37/2021 Archiwum

Przyjdź i czytaj Biblię na plaży

W niedzielę 19 maja o godz. 14.30 przy bulwarze nadmorskim w Gdyni odbędzie się piąta edycja "Słowa na plaży". Wydarzenie związane jest z XI Ogólnopolskim Tygodniem Biblijnym, w którego ramach odbył się III Narodowy Dzień Czytania Pisma Świętego.

Do czytania Słowa Bożego zapraszani są członkowie różnych grup działających w Kościele oraz goście - osoby pragnące przekazać innym wybrany tekst. W tym roku będą czytane fragmenty Ewangelii według św. Jana, a między czytaniami będą koncerty i taniec uwielbienia Boga. Wydarzenie adresowane jest do rodzin i młodzieży.

Organizatorem jest Fundacja "Słowo" i Dzieło Biblijne im. św. Jana Pawła II w archidiecezji gdańskiej. Honorowym patronem jest abp Sławoj Leszek Głódź, metropolita gdański.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama