40. rocznica I pielgrzymki Jana Pawła II. Apel do Czytelników

Już 2 czerwca przeżywać będziemy 40. rocznicę pierwszej pielgrzymki św. Jana Pawła II do ojczyzny.

W związku z rocznicą pielgrzymki, która zmieniła oblicze ziemi, rozpoczynamy medialną akcję. Czekamy na Wasze zdjęcia, upamiętniające tamte niezwykłe chwile. Oprócz fotografii ze spotkań z Ojcem Świętym mile widziane są także zdjęcia pamiątek związanych z tą wizytą: biletów uprawniających do wejścia na spotkania z papieżem, pamiątkowych chust, czapeczek itp. Chętnie opublikujemy również Wasze wspomnienia z tamtych dni. Piszcie do nas i wysyłajcie zdjęcia na adres: gdansk@gosc.pl.


Przesłanie materiałów jest równoznaczne z

- udzieleniem nieodpłatnej zgody na ich publikację na stronach internetowych, których właścicielem jest Instytut Gość Media. Nadawca

- oświadczeniem, że nadesłane treści są własnością nadsyłającego i nie naruszają praw osób trzecich – w tym autorskich praw majątkowych i przepisów dotyczących ochrony wizerunku.

Administratorem danych osobowych jest Instytut Gość Media z siedzibą w Katowicach (dalej „My”), dostępny pod adresem e-mail: sekretariat@igomedia.pl i nr tel.: (32) 251 18 07. Dane osobowe będą gromadzone na podstawie naszego uzasadnionego interesu prawnego tj. w celach związanych z komunikacją pomiędzy nami a Panią/Panem, przez okres niezbędny dla jej celów, a także na podstawie przepisów prawa: Ustawy prawo prasowe, w celu upublicznienia nadesłanych przez Panią/Pana materiałów w serwisach internetowych Instytutu Gość Media. W razie konieczności dane mogą być przekazane uprawnionym organom państwowym.

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Podanie danych jest konieczne ze względu na ww. cele.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..