Nowy numer 37/2021 Archiwum

Spotkanie dla młodych

Już w najbliższą sobotę w Pelplinie odbędzie się wyjątkowe spotkanie dla młodzieży z północnej Polski pod nazwą "Przystań - Warsztaty dla duszy".

Mając doświadczenie przygotowania wcześniejszych edycji "Przystani - Warsztatów dla duszy" jestem przekonany, że jest to zarówno wartościowa, jak i przygotowana na najwyższym poziomie propozycja dla młodych - mówi ks. Piotr Lipkowski z pelplińskiej kurii.

Już w najbliższą sobotę 15 czerwca odbędzie się w Pelplinie siódme diecezjalne spotkanie młodzieży.

Jak podkreślają organizatorzy, jest to wydarzenie religijne skierowane do młodzieży z północnej Polski, którego celem jest włączenie młodych ludzi w żywy Kościół, kształtowanie postaw obywatelskich oraz zwiększenie świadomego uczestnictwa w kulturze.

Tegoroczna, siódma edycja imprezy odbędzie się pod hasłem "Na skale" i będzie nawiązywała do obchodów 20. rocznicy wizyty św. Jana Pawła II w Polsce.

W programie spotkania znajdą się nie tylko elementy związane wprost z duchowością, takie jak Korowód Wiary ulicami miasta czy Eucharystia w katedrze pelplińskiej, ale także: gry terenowe, warsztaty z zakresu edukacji kulturalnej i medialnej, spotkanie z gościem ze świata mediów, koncert zespołów Na cały Głos i Nieboskłonni.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął biskup Ryszard Kasyna.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama