W kaplicy Gdańskiego Seminarium Du- chownego 12 czerw- ca odbyły się uroczystości odpustowe. Mszy św. przewodniczył abp Sławoj Leszek Głódź, który przeżywa 49-lecie swojego kapłaństwa. Wraz z metropolitą Eucharystię sprawowali biskupi pomocniczy Wiesław Szlachetka i Zbigniew Zieliński oraz profesorowie i moderatorzy GSD. – Spotykamy się tutaj w duchu dziękczynienia za dar kapłaństwa oraz prośby w intencji naszej archidiecezji. Modlimy się także o święte powołania do kapłaństwa i życia zakonnego – mówił abp Głódź.
To dla nas sygnał, że cenisz rzetelne dziennikarstwo jakościowe. Czytaj, oglądaj i słuchaj nas bez ograniczeń.
Czytasz fragment artykułu
Subskrybuj i czytaj całość
już od 14,90 zł








