Nowy numer 24/2021 Archiwum

Zobacz także

 • Anonim (konto usunięte)
  06.09.2019 15:42
  Trzeba to cudo zobaczyć. Pewnie po weekendzie, bo zapewne będzie dużo chętnych.
  Gdańsk wbrew doniesieniom niektórych mediów jest miastem europejskim stawiającym na nowoczesność.
  doceń 2
 • Owieczka
  06.09.2019 16:17
  Tak. Gdańsk to bardzo nowoczesne miasto. Nie wiem tylko dlaczego dworce i przejścia na perony jeszcze bardziej cuchną niż za komuny? Jedno wielkie współczesne Westerplatte.
 • nĩck
  06.09.2019 17:12
  Operator nadzoruje pojazd dzięki któremu być może w przyszłości straci pracę. Jeśli on sam nie potrafi wyminąć zaparkowanego samochodu to jak zachowa się jak na drodze nieoczekiwanie pojawi się dziecko lub jak ktoś zatrzaśnie się w drzwiach. Technologia nie jest na tyle rozwinięta by pozwolić takim pojazdom poruszać się autonomicznie, więc jest to może ciekawe choć jednak jak na razie zbędne wydawanie pieniędzy. Ekologiczniej zapewne byłoby postawienie tam wozu z kucykami. Elektryczne wozy co prawda nie wytwarzają spalin ale spaliny są wytwarzane w elektrowni która dostarcza prąd, więc z tą ekologią to jest jednak trochę ściema. No ale jest nowocześnie można się lansować.
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama