Nowy numer 09/2024 Archiwum

Małżeństwo, wersja pogłębiona - wykłady dla związków sakramentalnych w Gdańsku

Cykl jesiennych spotkań przygotowano dla małżeństw sakramentalnych u gdańskich ojców kapucynów. To propozycja dla wszystkich, którzy chcą pogłębić swoje relacje z towarzyszką lub towarzyszem życia. Są jeszcze wolne miejsca.

Przez dwa miesiące, poczynając od 11 października, w kościele św. Jakuba będą odbywać się spotkania dla małżeństw. - Tych z trudnościami i żyjącymi pełnią wspaniałej miłości małżeńskiej. Na spotkaniach pod nazwą "Przystań w miłości" będą poruszane tematy pogłębienia relacji małżeńskiej. Poprowadzą je starannie dobrani specjaliści. Nie będą to sensu stricte rekolekcje, ale dwugodzinne wykłady - mówi Ewa Świniańska, organizatorka spotkań.

Celem wykładów, które odbędą się w Gdańsku w klasztorze o. kapucynów (ul. Wałowa 28) jest wskazanie, jak ważny w życiu małżonków jest żywy Bóg oraz sam sakrament małżeństwa. - Spotkania prowadzone będą zarówno przez osoby duchowne, jak i świeckie, wśród nich psychologa oraz blogera. Będą także praktycy, czyli pary małżeńskie, które przedstawią swoje doświadczenia i świadectwa - dodaje E. Świniańska. Poruszana będzie m.in. komunikacja między dwojgiem ludzi, kryzys w małżeństwie czy życiowe priorytety. Spotkania odbędą sie 8 razy w piątki w godz. 18.30-20.30, w terminach: 11 października, 18 października, 25 października, 8 listopada, 15 listopada, 29 listopada, 6-8 grudnia (weekend małżeński). Docelowa liczba uczestników to 20 małżeństw sakramentalnych. Koszt udziału - 80 zł, jednak jak zapewnia organizatorka - "niech brak pieniędzy nie będzie dla was przeszkodą".

Kontakt w sprawie zapisów: Ewa Świniańska, tel. 607 584 658, email: ewaswin@gmail.com

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama