Nowy numer 24/2021 Archiwum

Październikowa akcja "Kapłani za kapłanów"

To inicjatywa gdańskiego oddziału "Gościa Niedzielnego". Księża będą modlić się za swoich współbraci w kapłaństwie oraz powiedzą o roli tej modlitwy w ich życiu.

Ludzie wiary podejmują modlitwę w intencji kapłanów. Każdy ksiądz nie raz usłyszał słowa: "Będę się za księdza modlić". Jak na te słowa reagują sami zainteresowani? Co oznacza modlitwa ludu Bożego za kapłanów? Jak bardzo jest ona ważna, potrzebna?

W październiku będziemy codziennie publikować na naszej stronie internetowej gdansk.gosc.pl krótkie świadectwa księży posługujących w archidiecezji gdańskiej, którzy powiedzą o tym, jakie znaczenie ma dla nich modlitwa drugiego człowieka. Każdy ksiądz odmówi jedno "Zdrowaś Maryjo" za współbraci w kapłaństwie, zachęcając wszystkich do włączenia się w tę modlitwę.

W ten sposób chcemy przyłączyć się do ogólnopolskiej akcji "Gościa Niedzielnego" zatytułowanej "Jesteście otoczeni" oraz w obchody Nadzwyczajnego Miesiąca Misyjnego ogłoszonego przez papieża Franciszka.

Zapraszamy wszystkich ludzi dobrej woli do wspólnej modlitwy w intencji kapłanów.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama