Nowy numer 24/2021 Archiwum

Kapłani za kapłanów - dzień 3

- Modlitwa jest fundamentem więzi międzyludzkiej - mówi bp Zbigniew Zieliński, biskup pomocniczy archidiecezji gdańskiej.

Przyzwyczajamy się jako księża, że słyszymy od innych zapewnienie o modlitwie w naszej intencji. Dla mnie jest to uświadomienie, że modlitwa ma wymiar nie tylko między człowiekiem a Bogiem, ale również staje się fundamentem więzi międzyludzkiej; jest podkreśleniem wspólnoty w Kościele. W ten sam sposób jest przynagleniem do tego, żeby nie tylko modlić się za innych, ale również nosić nadzieję na wartość modlitwy innych za mnie - podkreśla bp Zieliński.

Kapłani za kapłanów - modli się bp Zbigniew Zieliński.
Ks. Maciej Świgoń /Foto Gość
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama