Nowy numer 24/2021 Archiwum

Kapłani za kapłanów - dzień 8

- Dziękuję Bogu za tych wszystkich, którzy się za mnie modlą - mówi ks. Krystian Kletkiewicz, dyrektor Wydziału Duszpasterskiego oraz archidiecezjalny ceremoniarz.

Wiem, że wierni modlą się w mojej intencji, ponieważ wielokrotnie mnie o tym zapewniają. Jestem im za to wdzięczny, gdyż jest to ogromne wsparcie, które pomaga żyć każdego dnia. Szczególnie wieczorem dziękuję Bogu za każdego spotkanego człowieka, za tych wszystkich, którzy się za mnie modlą - mówi ks. Krystian Kletkiewicz, pełniący funkcję dyrektora Wydziału Duszpasterskiego Kurii Metropolitarnej oraz ceremoniarza archidiecezjalnego.

Kapłani za kapłanów - modli się ks. Krystian Kletkiewicz.
Ks. Maciej Świgoń /Foto Gość
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama