Nowy numer 24/2021 Archiwum

Akademia Familijna zaprasza

- To unikalny, bardzo efektywny, a zarazem przyjemny sposób na to, aby stać się jeszcze lepszymi rodzicami - mówi Grzegorz Borowski.

Celem warsztatów jest rozwijanie całej rodziny poprzez dostarczenie rodzicom narzędzi, których potrzebują, aby rozwinąć swój osobisty i rodzinny plan. Akademia Familijna opiera się na metodzie "case study".

- Metoda oparta jest na praktycznych, z życia wziętych, opisach przypadków, które staramy się wspólnie rozwiązywać. Każdy przypadek rozpatrujemy 4 razy: indywidualnie, z małżonkiem, w grupie kilku małżeństw, oraz w pełnej grupie kursowej z udziałem moderatora - podkreśla Grzegorz Borowski.

- Dzięki temu jesteśmy w stanie efektywniej rozwiązywać problemy w naszych domach np. te związane z nieposłuszeństwem dzieci, czy ich nieumiejętnością zachowania porządku. Szczególnie ważna jest perspektywa rozmowy z żoną, mężem. Daje ona możliwość dyskusji na ważne tematy, na które często, w codziennym zabieganiu nie ma czasu - dodaje G. Borowski.

W regionie Trójmiasta będą odbywały się następujące kursy:

  • Pierwsze Kroki (dla rodziców dzieci 0-3 lata),
  • Pierwsze Litery (4-7 lat),
  • Pierwsze Decyzje (8-11 lat),
  • Miłość Małżeńska (wprost skupiony na relacji małżeńskiej).

Pierwsze spotkania rozpoczynają się w listopadzie.


Więcej informacji na: www.akademiafamilijna.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama