Nowy numer 24/2021 Archiwum

Dla Niego nie ma rzeczy niemożliwych

– Kiedy braliśmy ślub, było dla mnie oczywiste, że będziemy mieli dzieci. Jednak mijały miesiące, później lata, a czas błogosławiony nie nadchodził – mówi Marlena.

Zaczęły się wizyty u lekarzy. Potem – drogie leczenie, które przyniosło bolesną diagnozę: niedrożność obu jajowodów. Marlena usłyszała, że nigdy nie urodzi. Pojawił się smutek i żal. Zaproponowano im in vitro, na które – mimo cierpienia – nie zgodzili się.

– Wiedzieliśmy, że Bóg nie chce, byśmy tak starali się o dziecko – wspomina Marlena. Zaczęli się z mężem wspólnie modlić na Różańcu do Matki. – Maryja towarzyszyła mi przez całe życie. Nigdy mnie nie opuściła – podkreśla. Sami modlili się za siebie, o modlitwę poprosili również najbliższych. – Bóg uczył nas pokory, stawania się lepszymi małżonkami i przyszłymi rodzicami. Zaufaliśmy Mu bezgranicznie, stawiając Go w naszym życiu na pierwszym miejscu – mówi. Rok temu przyszli na pierwszą adorację do sanktuarium Matki Bożej Brzemiennej w Matemblewie. – Po spotkaniu poczułam ogromny spokój i radość – opowiada. Powtórzyli badania. Okazało się, że oba jajowody są drożne.

– Moja ciąża do najłatwiejszych nie należała, ale otrzymałam ogromny dar od Boga: mojego syna Kubusia – mówi Marlena. Małgorzata Ebertowska, koordynator spotkań ósmego dnia miesiąca, przyznaje, że nagromadzenie zdiagnozowanych zaburzeń hormonalnych odbierało jej rodzinie nadzieję na posiadanie potomstwa. – Tak po ludzku już nic nie dało się zrobić. Wtedy x. Łukasz Grelewicz, opiekun naszej wspólnoty Kobieta jest Boska, pomodlił się nade mną – wspomina. Z badań wynika, że dokładnie tego dnia udało się im z mężem począć dziecko. – Po 9 miesiącach bezproblemowej ciąży przyszła na świat nasza córeczka Miriam, która jest cudem Matki Bożej – mówi.

« 1 2 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama