Nowy numer 23/2021 Archiwum

Kapłani za kapłanów - dzień 17

- Świadomość tego, że ktoś się za mnie modli, jest często takim kołem ratunkowym - podkreśla ks. Andrzej Lojtek, diecezjalny moderator Ruchu Światło-Życie ds. młodzieży oraz wikariusz sanktuarium MB Fatimskiej w Gdańsku.

Świadomość tego, że ktoś się za mnie modli, jest często takim kołem ratunkowym. Margaretki, które otrzymałem od ludzi, mam wystawione w ramkach w widocznym miejscu i czasami, kiedy jest mi ciężko, kiedy jakiś dzień jest dla mnie trudny, to biorę do ręki te ramki i czytam, kto w danym dniu się za mnie modli. To stanowi dla mnie niesamowitą pomoc duchową - mówi ks. Andrzej Lojtek, diecezjalny moderator Ruchu Światło-Życie ds. młodzieży oraz wikariusz sanktuarium MB Fatimskiej w Gdańsku.

Kapłani za kapłanów - modli się ks. Andrzej Lojtek.
Ks. Maciej Świgoń /Foto Gość
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama