Nowy numer 23/2021 Archiwum

Kapłani za kapłanów - dzień 18

- Mając takie duchowe zaplecze, czuję, że są ze mną osoby, dla których ważna jest obecność kapłana sprawującego sakramenty - zaznacza ks. Piotr Nadolski, wikariusz w parafii Niepokalanego Serca Maryi w Gdyni.

Modlitwa ludzi w mojej intencji jest dla mnie nadzieją, radością i wielką pomocą. Mając takie duchowe zaplecze, czuję, że są ze mną osoby, dla których ważna jest obecność kapłana sprawującego sakramenty. Dzięki temu czuję siłę i wsparcie od tych, którzy za mnie podejmują modlitwę - mówi ks. Piotr Nadolski, wikariusz w parafii Niepokalanego Serca Maryi w Gdyni oraz moderator diakoni komunikowania społecznego w Ruchu Światło-Życie.

Kapłani za kapłanów - modli się ks. Piotr Nadolski.
ks. Maciej Świgoń /Foto Gość
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama