Nowy numer 23/2021 Archiwum

Kapłani za kapłanów - dzień 19

- Ta modlitwa daje mi poczucie bezpieczeństwa - mówi ks. Robert Jahns, proboszcz parafii św. Stanisława BM i bł. Karoliny Kózkówny w Leźnie oraz kierownik Kaszubskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę.

Modlitwa ludzi w mojej intencji jest dla mnie pewnym fundamentem, gdyż daje mi poczucie bezpieczeństwa, żebym nie pogubił się w tym wszystkim co robię.

Szczególnie w chwilach trudnych, czy też podczas większych duszpasterskich wyzwań ona niesie ze sobą pokój. Głęboko wierzę, że ludzie wspierają mnie modlitwą i ofiarą swojego cierpienia po to, aby moja posługa kapłańska, do której mnie Pan powołał, była owocna - mówi ks. Robert Jahns.

Kapłani za kapłanów - modli się ks. Robert Jahns.
Ks. Maciej Świgoń /Foto Gość
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama