Nowy numer 23/2021 Archiwum

Kapłani za kapłanów - dzień 20

- Kiedy ludzie modlą się w mojej intencji, to jest to dla mnie jak dmuchnięcie wiatru w żagiel - mówi ks. Grzegorz Stolczyk, proboszcz parafii św. Brata Alberta na gdańskim Przymorzu.

Codziennie, na skutek różnych okoliczności, statek mojego kapłaństwa dryfuje, a świadomość tego, że jest grupa osób otaczających mnie modlitwą, powoduje powiew Bożego Ducha, żeby ta łódka nie stała w miejscu, ale z rozpostartymi żaglami płynęła dalej i wypływała na głębię - mówi ks. Grzegorz Stolczyk, proboszcz parafii św. Brata Alberta na gdańskim Przymorzu.

Kapłani za kapłanów - modli się ks. Grzegorz Stolczyk.
Ks. Maciej Świgoń /Foto Gość
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama