Nowy numer 24/2021 Archiwum

Kapłani za kapłanów - dzień 21

- Jest to tak potężne wsparcie, że w chwilach trudnych Pan Bóg udziela swojej łaski - mówi ks. Marcin Sprengel, wikariusz parafii św. Kazimierza w Gdańsku.

Podczas święceń kapłańskich otrzymałem wiele różnych prezentów. Jeden sprawił, że się popłakałem - była to margaretka. Pamiętam, że w sercu odczułem dużą wdzięczność za podjęty trud codziennej modlitwy w mojej intencji, a jednocześnie w sercu miałem ogromną radość. Jestem przekonany, po 9 latach kapłaństwa, że gdyby nie modlitwa ludzi za mnie to różnie te drogi mogły się ułożyć. Jest to tak potężne wsparcie, że w chwilach trudnych Pan Bóg udziela swojej łaski - mówi ks. Marcin Sprengel, wikariusz parafii św. Kazimierza w Gdańsku.

Kapłani za kapłanów - modli się ks. Marcin Sprengel.
Ks. Maciej Świgoń /Foto Gość
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama