Nowy numer 23/2021 Archiwum

Kapłani za kapłanów - dzień 22

- Ta modlitwa umożliwia mi "chodzenie po wodzie", przetrwanie trudnych chwil i rozwinięcie skrzydeł - mówi ks. Andrzej Niemcewicz, dyrektor Gdańskiej Szkoły Nowej Ewangelizacji.

Na początku kapłaństwa w ogóle nie zwracałem uwagę na to, że ludzie się za mnie modlą, ponieważ byłem dopiero co wyświęcony i w mocy Jezusa Chrystusa wszystko mi się udawało. Z biegiem czasu, kiedy zaczęły pojawiać się nowe zadania, to zobaczyłem, że życie kapłańskie jest bardzo wymagające. Zacząłem doświadczać własnych ograniczeń, słabości, tego, że wszystkiego nie jestem w stanie sam zrobić. Wtedy dopiero zwróciłem uwagę na to, że są osoby, które się za mnie modlą.

Teraz, kiedy realizujemy projekty ewangelizacyjne, sam proszę ludzi o modlitwę w mojej intencji, za podejmowane dzieła. Mam takie przeświadczenie, że różnego rodzaju działalność apostolska nie mogłaby się odbyć, gdyby nie ta modlitwa, która umożliwia mi "chodzenie po wodzie", przetrwanie trudnych chwil i rozwinięcie skrzydeł - mówi ks. Andrzej Niemcewicz, dyrektor Gdańskiej Szkoły Nowej Ewangelizacji.

Kapłani za kapłanów - modli się ks. Andrzej Niemcewicz.
ks. Maciej Świgoń /Foto Gość
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama