Nowy numer 24/2021 Archiwum

Kapłani za kapłanów - dzień 26

- Niejeden raz modlitwa ludzi decydowała o tym, że dokonywałem takich, a nie innych wyborów, zgodnych z wolą Bożą - mówi o. Marcin Szafors OMI, rektor kościoła św. Józefa w Gdańsku.

Dla mnie modlitwa ludzi w mojej intencji jest ogromnym wsparciem. Od dłuższego czasu mam świadomość, że sam nie jestem w stanie sobie poradzić z wieloma rzeczami i potrzebuję pomocy. Zawsze z wielkim wzruszeniem przyjmuję dary składane w postaci modlitwy, a szczególnie margaretek. To jest coś niezwykłego, że każdego dnia ktoś się za mnie modli i powierza przed Bogiem moje zmagania, radości i smutki. Mam to wewnętrzne przekonanie, że niejeden raz modlitwa ludzi decydowała o tym, że dokonywałem takich, a nie innych wyborów, zgodnych z wolą Bożą - mówi o. Marcin Szafors OMI.

Kapłani za kapłanów - modli się o. Marcin Szafors OMI.
ks. Maciej Świgoń /Foto Gość
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama